بازیهای کامپیوتری

دانلود بازی Steel Division 2 Death on the Vistula – HOODLUM

 

Steel Division 2 یک بازی سبک استراتژیک بوده و نبردهای آن به صورت ریل تایم دنبال می شوند. عنوان پیشرو روایتگر جنگ جهانی دوم بوده و عمده ی تمرکز آن بر روی جبهه ی شرقی معطوف شده است. و شما به عنوان یک فرمانده باید نیروهای خود را به درستی رهبری کرده و از آنها برای نابودی دشمنان استفاده نمایید. در این بازی محدودیت های سبک استراتژیک ریل تایم برداشته شده و با عنوانی تحسین شده رو به رو هستیم. در سال 1944 فرماندهی نیروهای جبهه ی شرقی را بر عهده گرفته و نبردی سنگین را در مقابل نیروهای نازی آغاز کنید. به عنوان یک فرمانده آغازگر مبارزات حماسی باشید. سیستم های جدید جنگ را پیاده سازی کرده و با رهبری درست نیروهای خود، دشمنان را نابود کنید. بیش از 600 واحد نیروی مبارز، 25 نقشه ی کاملا متفاوت و حالت های مختلف نبرد تنها بخشی از بازی Steel Division 2 را تشکیل می دهند. این عنوان با بهره مندی از مودهای تک نفره ، چند نفره و کوآپ، ساعت هایی طولانی شما را سرگرم خواهد کرد. بخش تک نفره ی بازی Steel Division 2 شامل مبارزات حماسی و واقعی در طی جنگ جهانی دوم خواهد بود. جایی که باید نیروهای خود را در نقشه هایی وسیع که بزرگی بعضی از آنها به 150*100 کیلومتر نیز می رسد. هدایت کرده و با پیاده سازی یک استراتژی دقیق سبب پیشبرد عملیات شده و در نهایت پیروز میدان شوید.

برای دانلود اینجا را کیلیک کنید.

 

 

دانلود بازی کامپیوتر استراتژیک Armor Clash 3 نسخه CODEX

 

Armor Clash 3 نام یک بازی جدید در سبک اکشن، استراتژیک و شبیه ساز می باشد که در آن شاهد جنگ های مدرن در پایگاه ها و کشتی های جنگی هستیم . چهار متحد نام های GAIA ، Steel Alliance و Legion در این بازی حضور دارند که هر کدام قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فرد خود و فن آوری متفاوت و ویژه ی خود را دارند . چالش های مختلفی در این بازی وجود دارد . جنگ های این بازی با سرعت بالایی پیش می رود و گرافیک آن به صورت واقع گرایانه ای طراحی شده است و جلوه های بصری بازی هم فوق العاده اند، البته توسعه دهندگان تمام تلاش خود را کرده اند تا همراه با یک خروجی گرافیکی بالا ، شاهد بهینه سازی خوبی باشیم و بازیکن ها بتوانند به راحتی و کمترین مشکل بازی را اجرا کنند . این بازی تا به حال توسط کاربران فروشگاه دیجیتالی Steam با واکنش ها و بازخوردهای خیلی خوب و مثبتی همراه بوده است و بسیاری از بازیکن ها از آن به عنوان یک بازی سرگرم کننده یاد کرده اند که می تواند جایگزین مناسبی برای مجموعه بازی های Command & Conquer باشد . با این که این بازی با بودجه ی بسیار کمتری نسبت به دیگر بازی های شاخص استراتژیک ساخته شده است ، اما محتویات آن برای بازی در طولانی مدت کافی هستند و نقشه های آن تنوع خیلی خوبی دارند . اگر به دنبال یک بازی استراتژیک جدید و با کیفیت می گردید، ما به شما Armor Clash 3 را پیشنهاد می کنیم.

برای دانلود اینجا ارکیلیک کنید.

 

دانلود بازی GreedFall Build 4225160 – HOODLUM – FitGirl

 

Greedfall نام یکی از مورد انتظارترین و هیجان انگیزترین بازی ها در سبک نقش آفرینی، فانتزی، ماجراجویی و جهان باز تک نفره می باشد که تمرکز ویژه ای بر روی روایت داستانی دارد و در آن بازیکن می تواند شخصیت مورد علاقه ی خود را بسازد و قرار است به زودی منتشر شود و در دسترس بازیکن ها قرار گیرد . این عنوان استودیوی Spiders Game در حال ساخت می باشد ، استودیویی که پیش از این بازی هایی از جمله Mars: War Logs ، Bound By Flame و The Technomancer را توسعه داده است و ناشر عنوان GreedFall هم شرکت Focus Home Interactive می باشد که پیش از این بازی هایی از جمله Battlefleet Gothic: Armada 2 ، MadRunner ، Farming Simulator 19 ، Insurgency: Sandstorm ، A Plague Tale: Innocence ، The Surge ، Call of Cthulhu ، Vampyr ، The Council ، Sherlock Holmes: Crimes and Punishment ، Styx: Master of Shadows و Styx: Shards of Darkness را منتشر کرده است . در بازی جذاب GreedFall شما درگیر یک تجربه ی اصیل نقش آفرینی می شوید که در دنیایی قرار می گیرید که جادو بر آن احاطه دارد و پر است ثروت و اسرار و گمشده و موجودات خارق العاده و شما باید در آن قدم بگذارید و داستان خود را تشکیل دهید . شما باید در یک سرزمنی نا شناخته به جست و جو و اکتشاف بپردازید و با دشمن های خود به مبارزه بپردازید . باید به انجام ماموریت ها و کوئست های بازی بپردازید و در مواقع مختلف باید از عناصر گوناگون همچون جنگ ، دیپلماسی ، فریب و یا مخفی کاری استفاده کنید . شما در انتخاب شخصیت خود و توسعه ی آن آزادی کامل دارید ، می توانید انتخاب کنید شخصیتتان مرد باشد یا زن و اینکه لباس ها ، مهارت ها ، توانایی و جاودهای آن را انتخاب کنید . بازی GreedFall در تاریخ 19 شهریور برای پلتفرم رایانه های شخصی منتشر خواهد شد .

برای دانلود اینجا را کیلیک کنید.